//ישן //חדש
SWAG SALE עד 50% הנחה לחצו כאן >>

אוברולים ג'ינס

בואו להכיר מקרוב את קולקציית אוברולי הג'ינס של SWAG69 שישדרגו את הארון שלכם ויהיו בדיוק הפריט שהיה חסר בו. תמצאו כאן אוברלים קצרים, ארוכים, עם שרוול ארוך או קצר, בצבע ג'ינס כהה או בהיר, עם שפשופים או בלי ובקיצור כל מה שתמיד חלמתם שיהיה באוברול ג'ינס שלכם.

 

 

אנחנו מביאים אליכם פריטי ג'ינס איכותיים במיוחד שנבחרו בקפידה בזכות העיצובים המעודכנים ורמות הגימור הגבוהות. אם יש פריט שנחשב לנצחי זה ללא ספק אוברול בג'ינס. כל עונה הוא משנה מעט צורה אבל הוא תמיד רלוונטי. אל תוותרו עליו!

 

 

למה זה כדאי

אוברול ג'ינס לגברים הוא לא סתם אוברול, באופן כללי אוברולים נוטים להיות מאד נעימים לעבודה ולפעילות, לובשים אותם בקלות ובמהירות בבוקר, לא צריכים הרבה מדי לטרוח כדי להנפיק מהם לוק חביב ויומיומי שאהוב על הצופים, והם מאפשרים מרווח תנועה רחב והרבה נוחות. אבל אוברול ג'ינס לגברים מעניק גם את הקו הצעיר והעכשווי וזה מה שאתם צריכים, בעיקר.

לפני שתיגמר לכם הקולקציה, מחכים לכם!

אוברול ג'ינס לגברים

יש פריטים ברשת האופנה סוואג שהם סוג של בונוס עבור מי שמחפש יותר מפריטים בסיסיים, אבל יש כמה כאלו שפשוט אי אפשר לדלג עליהם, כזו היא קולקציית האוברולים שלנו, אוברול ג'ינס לגברים הוא פשוט משהו שאתם חייבים לראות, אין ספק שברגע שתראו תתאהבו ומהר מאד תוסיפו אותו למלתחה האישית שלכם. טוטאל לוק מושלם באפס מאמץ, שמחמיא לכל אחד ולכל מזג אוויר. בסוואג עמלים הרבה על כל פריט בקולקציה, וגם האוברולים שלנו מיוחדים בגזרה מדויקת מאד, שעומדת מושלם על הגוף ומעצבת אותו לפריט מאולמות התצוגה. הגינס מעניק לאוברולים הללו גימור צעיר ומקצועי, שעושה חשק להכיר אתכם. הפריט המרענן ביותר שאתם יכולים לרכוש הוא ואלי בדיוק זה, אוברול גינס לגברים שלנו, בדגמים מנצחים. לכל מי שנרתע מרעיון של אוברול, הנה כל הסיבות להתאהב בו למרות הכל.

לובשים אוברול ג'ינס לגברים

אמנם תחילת השימוש באוברול בתחום הביגוד היה באופן כללי בעיקר מקצועי. אנשים חיפשו פתרון לבגדי עבודה נוחים שיעניקו הם את האפשרות להיות יעילים בעבודה, להתלבש במהירות ולהחליף בגדים בחזרה במהירות, חלק מצבאות שונים חיפשו פריט כזה, וגם רשתות עבודה שונות העדיפו לראות את הפועלים באותו סט ביגוד, לאוברול יש מעלה מבחינת הגזרה היציבה שלו, הוא אינו נקרע בקלות וניתן לשלב בו כיסים משמעותיים לתוספת ייעול לעבודה, וכל הנתונים האלו שיחקו לטובתו של הבגד המוזר מעט, בעל המבנה הלא מוכר כל כך, שהלך והתפשט בקרב הגורמים המקצועיים. איכשהו מעצבי אופנה עלו על הרעיון והתחילו לשווק אותו לקהל הממתין לחידושים וגיוון בגזרות ובסגנונות הלבוש, מעצבי האופנה הצליחו לאט לאט להפוך את הפריט המזוהה עם עולם העבודה, מה שאנו מכנים בעגה המקומית- סרבל, לפריט שכל אחד אוהב ללבוש מדי פעם.