//ישן //חדש
SWAG SALE עד 50% הנחה לחצו כאן >>

ג'ינסים קרעים

ג'ינסים עם קרעים במגוון דגמים וגזרות נחתו אצלנו באתר וזו ההזדמנות שלכם להתחדש מבלי לקרוע את הכיס! קרעים סגורים, קרעים פרומים, הרבה קרעים, מעט קרעים, ג'ינס קרעים סקיני או ג'ינס סלים משוחרר, כהה או בהיר ובקיצור: הכל מהכל!

הג'ינסים שלנו איכותיים במיוחד וילוו אתכם לאורך שנים, גם אחרי המון כביסות! כל אחד צריך בארון לפחות ג'ינס אחד עם קרעים ואם יש לכם אפשרות אז כמובן שכמה שיותר יותר טוב. מדובר בפריט חובה שהולך לשדרג לכם את ההופעה ולתת לכם המון סוואג!

אז איך מתאימים נכון את הפריטים?

החכמה היא לגוון בסגנונות הפרימה השונים בין הדגמים, ולשלב אותם נכון בהופעה הכללית. כך למשל טופ ג'ינס קרוע בקצוות לא תמיד ישתלב היטב עם מכנס ג'ינס קרעים לגבר שרב בו הקרוע על השלם, זה יצור מראה עמוס מדי ולא יחמיא, מכנס מחויט במיוחד יוכל להתאים לפריטי ג'ינס קרוע עדינים ולא בוטים מדי, ולעומת זאת הופעות קלילות זקוקות לג'ינס קרעים קטלני במיוחד שיעיף את הלוק הכללי לטוטאל קליל, צעיר ונועז.

מוזמנים להיכנס ולהכיר את פריטי הג'ינס קרעים לגבר במלאי שלנו בחנויות ובאתר. תתחדשו!

 

ג'ינס קרעים לגבר

יש מן הסבים שמצקצקים בלשון מול פריט הלבוש הזה, אבל אין ספק שאם אתם גברים כהלכה, צעירים ועדכניים ומלאי אנרגיות, יש לכם לא מעט כאלו בארון- ג'ינס קרעים לגבר. ג'ינס קרעים לגבר מועדף בבחירות שונות של צעירים פחות או יותר, בעיקר מפני שהוא משלים יופי של הופעה בכלום מאמץ ובלי להשקיע את הראש בהחלטה כבדת המשקל הגורלית של כל בוקר מחדש כמו לא היה אתמול- מה לובשים היום. למה זה כל כך מסובך? מפני שאחרי הדקות הארוכות שאנחנו מקדישים להתלבטות לגבי החולצה המתאימה להיום, כבר לא נשאר זמן להתלבט גם על המכנס, השעון מתקתק והעבודה לא ממתינה בסבלנות, לא הבוס ולא הלקוחות. מה יותר טוב מאשר לשלוף מכנס ג'ינס קרעים לגבר, ולהשלים הופעה כמו שצריך בלי לבזבז עוד דקה מיותרת? סוואג69 מציעים לכם להתרשם מקולקציית ג'ינס קרעים לגבר ממש לא כמו שאתם חושבים. זה הרבה יותר מסתם מכנס ג'ינס קרוע, זה הפריט הכי מבוקש שיהיה בארון שלכם.

ג'ינס קרעים לגבר- מגוון אפשרויות וסגנונות

בשונה מכל מה שרבים מהגברים חושבים, קיימים הבדלים ממש משמעותיים בין סגנונות הג'ינס הקרוע, בלמידה פשוטה אפשר להפוך את ההתאמה של פריטי ג'ינס טרנדיים לשילובים מושלמים היישר מבתי האופנה העולמיים, זה תלוי בכמה נקודות עיקריות. ראשית כל, כמות ועומק הקרעים בפריט, ישנם פריטי ג'ינס קרעים לגבר המאופיינים בקרעים מזעריים, משולבים בדיגומי פרימה של הג'ינס, שאינם חופשים קרע ממשי, ישנם פריטים קרועים באופן משמעותי ביותר, אפילו לכל אורכם, ויש הרבה כמובן שבין לבין.