//ישן //חדש
SWAG SALE עד 50% הנחה לחצו כאן >>

סטים תואמים

ברוכים הבאים לקטגוריית הסטים של SWAG69 שהולכת להכניס אתכם לאווירה ברגע אחד!

מי אמר שחייבים לטוס עד דרום אמריקה או יוון בשביל להרגיש באווירה של מסיבות וכיף בלתי נגמר? תמצאו כאן מגוון חליפות גברים מיוחדות וצבעוניות במיוחד שתוכלו ללבוש לכל מקום שתרצו להרגיש בו הכי בסטייל שאפשר.

כל החליפות שלנו עוצבו בקפידה כדי להכניס אתכם (ואת כל מי שעומד לידכם) לאווירה שמחה במיוחד. צבעים מרהיבים, פרינטים משגעים, גזרות מנצחות ובדים שלא תרצו להוריד מכם. המחירים של חליפות האווירה שלנו נוחים ושפויים ואם תשאלו אותנו, נמליץ לכם לקנות יותר מחליפה אחת. זהירות! סכנת התמכרות קשה …

איכות ועמידות

באופן כללי בדי פשתן דורשים זהירות, אולם הם אינם שבירים או נוטים לבלאי כמו אלו הסינטטיים, אם הלכתם על זה, אתם יכולים להיות רגועים לגבי המראה שלהם היום.

מחכים לכם באתר מגוון חליפות לכל מטרה, תתחדשו.

חליפת פשתן לגבר

יותר מכל פריט אחר אין כמו חליפה כדי להעניק לנו את הרושם לו אנו זקוקים ברגעים מסוימים בחיים. זה נכון אמנם שכולנו מתאמצים תמיד להיראות צעירים, קלילים, חסרי עול וחסרי טרדות, ומעדיפים פעמים רבות ללבוש לוק בייסיק של ריצת בוקר מרעננת ללא כל אלמנט כבד שמאפיל על הצדדים הצעירים והחייכניים שלנו, אולם כמו בני אדם בוגרים, בהזדמנויות לא מעטות בחיינו אנחנו כן נדרשים לשחק במשחק החיים וגם לנצח בו, ובשביל זה, אנחנו חייבים בדיוק את זה- חליפה, ולא סתם חליפה. זו חייבת להיות חליפה מושלמת. אם מדובר בפגישת עסקים משמעותית, אם מדובר בהופעה מכבדת לצורך כזה או אחר, אם מדובר באירוע שיש צורך חברתי או רגשי לכבד בסגנון לבוש תואם אווירה, ובלא מעט מקרים נוספים. בכל אחד מאלו אנחנו מחפשים תמיד את קו האמצע, לוק שיעניק לנו את כובד הראש והרושם הרציני ומלא החשיבות דרכו אנו מציגים את עצמנו באירוע הצפוי, ומצד שני שיבליט את הגיל הצעיר, את הניצוץ בעיניים ואת החיוניות הזורמת, שלעיתים נחבאת יתר על המידה בתוך חליפות טוקסידו אימתניות. בשביל זה יש לכם חליפת פשתן לגבר מבית סוואג69.

מתי נלבש חליפת פשתן לגבר

חליפת פשתן לגבר היא למעשה פריט לבוש מאד רב גוני וממש לא מרובע. היא עשויה להתאים למגוון רחב של צרכים ואירועים, ומשתלבת בכל הופעה בסגנונות מאד רחבים. חליפת פשתן לגבר מתייחדת בגוון וגזרה רגועים ומתונים, לא דומיננטיים יתר על המידה ולא מחויטים ברמה חונקת. יש להם גוון מנצח שמעניק תחושה זורמת מאד בשונה ממרבית האריגים המיועדים לחליפות בדרך כלל, ולרוב הם באים בגזרה מהוקצעת שאינה צמודה מדי, במגוון אפשרויות כדי להתאים אותם באופן המיטבי לכל מבנה גוף שהוא. חליפת פשתן לגבר מתאימה לפגישות עבודה ברמות חשיבות מגוונות, וגם לאירועי ערב קלילים בתנאי שאינם נוצצים יתר על המידה. תוכלו למצוא לא מעט אפשרויות של חליפת פשתן לגבר שיעניקו לכם מבחר סגנונות, כך תוכלו לדייק את עצמכם שבמראה לכל הזדמנות.