//ישן //חדש
SWAG SALE עד 50% הנחה לחצו כאן >>

חליפות חתן מקוריות

עם כל הכבוד לבחירה של האולם, הצלם או הדי ג''י, לבחירה של חליפת החתן שלכם צריך להקדיש הכי הרבה זמן ומחשבה.

אצלנו ב-SWAG69 תמצאו בדיוק את החליפה שתמיד חיפשתם ותוכלו להיכנס לחופה כמו שתמיד חלמתם. בואו להתרשם מהקולקציה המעודכנת והמיוחדת שלנו שהולכת להפוך אתכם לחתנים מהאגדות!

כמה חיכיתם לרגע הזה.. עכשיו, כשהוא סוף סוף מתקרב, ברור לכם שאתם חייבים להגיע אליו הכי בסטייל שיש! החליפה צריכה להיות מעוצבת, מחמיאה כמובן, מלאה בסטייל ומקורית.

חליפות חתן סקיני

בשנים האחרונות יש טרנד חליפות חתן סקיני חזק במיוחד. הוא לא מתאים לכולם, אבל מי שהסטייל הזה יחמיא לו, יכול למצוא מגוון חליפות חתן סקיני מעוצבות ויפות במיוחד. גיזרת הסקיני באה לידי ביטוי במכנסיים צמודים , חולצה צמודה שמבליטה את הנתונים הטבעיים, וכמובן ג'קט מחויט וצמוד שמשלים את הלוק. אצלנו תמצאו מגוון חליפות מחויטות בגיזרת סקיני מחמיאות ואיכותיות במיוחד.

חליפות חתן מיוחדות

יש לכם חלום להיות החתנים האלו שכולם מדברים על החליפה שלהם? הגעתם למקום הנכון! מחכה לכם כאן קולקצייה עשירה ומגוונת של חליפות חתן מיוחדות ומקוריות. צבעים לא שגרתיים, הדפסים מיוחדים, גזרות מקוריות וסטייל בלתי נגמר. בואו להתרשם , למדוד ולבחור לעצמכם את החליפה המיוחדת שתמיד חלמתם עליה. רק תזהירו את הכלה שאולי לא כל תשומת הלב תהיה עליה, לא בטוח שהיא תסכים לזה.

קולקציית חליפות חתן 2022

בשנת 2020 ישבנו כולנו בבית ולא היו אירועים או חתונות. במחצית השנייה של 2021 התחילו לחזור החתונות ונדמה שב-2022 זו תהיה שנה שמחה, מרגשת ומלאה באירועים. קולקציית חליפות חתן ובגדי אלגנט לשנים 2021 ו-2022 של המותג SWAG69 מציעה מגוון פריטים מלאי סטייל, שיק וסוואג. אם אתם מחפשים דווקא את הבגדים המיוחדים והלא שגרתיים, הגעתם למקום הנכון. הפריטים בקולקצייה מעוצבים, איכותיים, טרנדיים ואנחנו יודעים שהם בדיוק אלו שחיפשתם. בואו להתחדש!