//ישן //חדש

חליפות טוקסידו מודרניות לגברים - הלהיט של החתנים

יש לנו חדשות מרעישות בשבילכם: הימים בהם חתנים לבשו לחתונה שלהם חליפה שחורה עם חולצה לבנה ועניבת פרפר בצבע שחור עברו חלפו מן העולם!

האמת היא שהם לא לגמרי חלפו ויש עוד חתנים שמעדיפים את הלוק הקלאסי והנקי אבל יש עוד הרבה לוקים של חליפות חתן שנכנסו לחיינו והכניסו להם הרבה צבע ועניין. אם אתם מחפשים את ה"טוויסט", את המראה המיוחד שלא ישאיר אף אחד אדיש ורוצים לעשות "שואו" של ממש בחתונה של עצמכם, לכו על חליפת טוקסידו מודרנית. אצלנו ב-SWAG69 תמצאו קולקציה שלמה ומרגשת של חליפות בסגנון מודרני לחתנים נועזים יותר או פחות.

חליפות חתן צבעוניות

כפי שכבר סיפרנו לכם, עד לפני כמה עשורים בפני חתנים לא עמדו יותר מידי ברירות והם התחתנו עם חליפות טוקסידו במראה קלאסי שמורכב ממכנסיים וג'קט שחורים, חולצת כפתורים לבנה ועניבה שחורה. היום זה כבר ממש לא כך והסגנון המודרני בא לידי ביטוי בזה שחליפות החתנים של היום מלאות צבע ועניין. על חליפה סגולה חשבתם? אולי ירוקה? אולי בכלל חליפת חתן שמורכבת ממכנסיים וג'קט בשני צבעים שונים? הכל הולך והכל אפשרי! הכניסו צבע לחופה שלכם

חליפות טוקסידו עם פרינטים

ואם כבר מדברים על חליפות חתן בצבעים אי אפשר שלא לדבר על הטרנד החם בעולם החתונות והוא : חליפות טוקסידו מודפסות. הפרינטים הם מגוונים מאוד ויכולים לכלול ציורים מופשטים או ציורים מוגדרים של פרחים, חיות, או כל דבר אחר. מדובר בלוק לא שגרתי אבל מאוד מעניין ואם תדעו לשלב איתו את החולצה הנכונה והעניבה המדויקת תיצרו לעצמכם מראה יוצא דופן ומלא בסטייל.

חליפות חתן בסגנון מודרני נועז

רבים חושבים שחליפות חתן מודרניות מתאימות לחתנים אמיצים ונועזים, אבל האמת היא שזה כבר כל-כך שגור בעולם החתונות שלא מדובר במשהו יוצא דופן. היום כבר כולם מבינים שלא רק לכלה מותר "להשתגע" ולהביא את עצמה לידי ביטוי בשמלה שהיא בוחרת וגם לחתנים יש מקום ראוי להתבטא. בואו להתרשם מקולקציית חליפות החתן המיוחדות של SWAG69 שמגיעות במגוון צבעים, הדפסים, גזרות ובמחירים שפויים במיוחד.