//ישן //חדש
SWAG SALE עד 50% הנחה לחצו כאן >>

נעלי אלגנט

כדי שתיראו הכי סוואג מלמעלה ועד למטה...

אם אתם מחפשים נעליים אלגנטיות לאירועים, נעליים לחתונה או למלווה לחתונה, נעליים לפגישות עסקים או כל נעליים מעוצבות לכל אירוע, הגעתם בדיוק למקום הנכון.

גם החליפה הכי יוקרתית והעניבה הכי יקרה לא יראו טוב בלי הנעליים שישלימו את ההופעה! קולקציית נעלי האלגנט של המותג SWAG69 הולכת לשדרג לכם את הלוק ולהשלים את כל מה שהיה חסר. בואו לבחור מבין מגוו רחב של נעליים אלגנטיות ומרשימות שמתאימות לכל הופעה ולכל אירוע. הנעליים באתר ובחנויות שלנו נבחרו בקפידה בזכות המראה המעוצב, האיכות הגבוהה, והסטייל שאנחנו ממש לא מתכוונים להתפשר עליו

 

 

בוחרים נעלי אופנה גברים

בחירה של נעלי אופנה צריכה להתבצע על פי שני פרמטרים עיקריים, הראשון שבהם הוא נוחותה של הנעל ויציבותה, באופן כללי לא מצופה מנעל אופנה להוות נעל ספורט או נעל ריצה, אולם היא חייבת להתאים להליכה קלילה ולעבודה, ליציאות ועוד. השני הוא כמובן היופי, ועל זה לא צריך להוסיף עוד מילים, אפשר פשוט להיכנס לאתר שלנו

נעלי אופנה גברים

משום מה התרגלנו, או הורגלנו על ידי חנויות מסוימות, להפריד בין רכישת הנעליים לרכישת שאר פרטי הלוק הכללי שלנו. כאשר אנחנו יוצאים לשופינג לרוב אנחנו נפריד בין חנויות הנעליים לחנויות הביגוד, למרות שמעולם לא חשבנו להפריד בין חנות לחולצות לחנות למכנסיים, כאן החלוקה היא ממש מתבקשת ואף אחד אינו חושב אחרת ולו לרגע. אולי יש לכך גורמים שיווקיים שונים של רשתות כאלו ואחרות בתחום, ואולי זו תוצאה של העובדה שאנו לעיתים מחפשים נעלי נוחות דווקא בחנויות הספורט, כך או אחרת, סוואג69 רשת האופנה הגברית שלא מוותרת על שום פרט, גאה להציג בפניכם את קולקצית נעלי אופנה גברים הכובשת שלנו, על מדפי החנויות ממש מול הבגדים, אולי לא ממש חשבתם על זה פעם, אבל יש לרעיון הזה יתרונות שאי אפשר להתעלם מהם, ואחרי רכישה אחת של נעלי אופנה גברים אצלנו אתם תחזרו שוב ושוב אל הסניפים רק בשביל זה.

התאמה מושלמת

בשונה ממה שנדמה לעיתים לצעירים וגם למבוגרים, נעליים הם לא פריט לבוש אחיד שניתן לחברו עם כל הופעה בלי לחשוב, ההיפך הוא הנכון. הנעליים שאנו נועלים לרגלינו ממסגרים את ההופעה הכללית שלבשנו ומעניקים לה את הגימור והליטוש הסופי, רבים מהצופים בנו יתחילו את ביקורת האופנה שלנו מהנעליים, ורבים אחרים יסיימו אותה שם, וזו הסיבה שחשוב שתשקיעו במיטב בתחום ההנעלה, וכדאי מאד שיהיה לכם בארון מגוון לא מצומצם מדי של אפשרויות. בסוואג69 אומרים תמיד שלכל מכנס יש את הנעל שלו, ובצדק. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט למצוא אותה. לפני שאתם מתייאשים אנחנו שמחים להרגיע אתכם, משום שאתם לא צריכים להתחיל מסע חיפושים מייאש חדש, בסוואג תוכלו למצוא מגוון פרטי הנעלה שנתפרו במיוחד בהתאמה לקולקציית הביגוד.