//ישן //חדש

3 יתרונות בולטים בג'ינס לייקרה

אמנם ג'ינס לייקרה הוא התפתחות מאוחרת יחסית של הג'ינס (ייתכן שממציא הג'ינס מתהפך בקברו כשהוא רואה אותו), אבל הוא עדיין ג'ינס לכל דבר.

לא רק שהוא ג'ינס מן המניין, הוא אפילו אהוב במיוחד על גברים ונשים בכל הגילאים ואפשר למצוא אותו כמעט בכל חנות שמוכרת ג'ינסים. מדובר בג'ינס סטרצ' שהוא נמתח יחסית, קליל ודק יותר ומתאים במיוחד למזג האוויר הישראלי. תוכלו למצוא אותו במגוון גזרות, דגמים וצבעים, גם ברשתות המובילות, גם בשווקים וגם אצל מותגי הג'ינס היוקרתיים והמובילים. הנה כמה יתרונות בולטים שהופכים את ג'ינס הלייקרה לאהוב כל-כך.

ג'ינס מחמיא למבני גוף שונים

בזמן שגזרות ג'ינס מסוימות (ג'ינס מאם למשל) מתאימות בדרך כלל למבנה גוף ספציפי, ג'ינס הלייקרה הוא הרבה יותר ידידותי. הוא מתאים כמעט לכולם ונחשב למחמיא במיוחד. בגלל שלבד לייקרה יש נטייה להתאים את עצמו למי שלובש אותו, כשהוא מגיע בג'ינס הוא יוצר מראה מחמיא ומדויק. ג'ינס לייקרה מתאים גם לבעלי מבנה גוף מלא וגם לבעלי מבנה גוף רזה וזה יתרון גדול מאוד בעולם הביגוד בכלל ובעולם הג'ינסים בפרט.

ג'ינס קליל שמתאים לקיץ הלוהט

מכירים את זה שאתם קמים בבוקר חם ולח בחודש אוגוסט ורק המחשבה על ללבוש ג'ינס גורמת לכם להזיע? אז יש כאלו שיכולים ללבוש פריט אחר ויש כאלו שצריכים להיות ייצוגיים יותר ובמקרה הזה ג'ינס לייקרה נותן מענה מצוין. הוא דק וקליל בהרבה משאר הג'ינסים ונותן הרגשה קלילה ונינוחה גם במזג אוויר לוהט. אפשר ללבוש אותו למשרד, לפגישות, ואפילו לאירועים שמתקיימים באוגוסט תחת כיפת השמיים. אנחנו לא מבטיחים לכם שלא תזיעו איתו (או לפחות תזיעו פחות). אבל אנחנו כן מבטיחים שהחוויה תהיה נעימה בהרבה מלבישה של ג'ינס רגיל.

ג'ינס נוח שאפשר ללבוש אותו למשך שעות

אנשים רבים (גם גברים וגם נשים) לובשים ג'ינס לעבודה או ללימודים ומיד כשהם מגיעים הביתה הם מחליפים למשהו נוח יותר. לג'ינס מבד לייקרה יש יתרון גדול במקרה הזה בגלל שהוא נוח הרבה יותר משאר הג'ינסים. ללבוש אותו זה כמעט כמו ללבוש טייץ או טרנינג ולכן אפשר להישאר איתו לאורך זמן רב. אם צפוי לכם יום ארוך שכולל הרבה שעות מחוץ לבית, לבשו ג'ינס לייקרה ותראו את ההבדל.