//ישן //חדש

היום המרגש ביותר בחייכם מתקרב ואין ספק כי עליכם להיערך לכך בהתאם. אז אחרי שבחרתם אולם, נסגרתם על סגנון המוסיקה והחלטתם על התפריט, כדאי גם להקדיש מעט מחשבה לעצמכם ולדאוג לחליפת חתן אלגנטית ואיכותית. מבחר חליפות החתן, הצבעים והסגנונות יכול לעיתים בהחלט לבלבל, ולפיכך ריכזנו עבורכם כמה טיפים מעולים לבחירת חליפת חתן

חליפת חתן

אירוע החתונה הוא אחד האירועים המרגשים בחיינו ולצד ההתרגשות הרבה, ישנן לא מעט הכנות ודברים שעלינו לדאוג ולארגן בהתאם, כדי שהערב הזה אכן יהיה בלתי נשכח. לצד בחירת האולם, סגנון המוסיקה והתפריט שיתאים לכל המוזמנים, חשוב גם להקדיש את הזמן ותשומת הלב הראויה לבחירת חליפת חתן מתאימה.

חליפות חתן – הסוגים הנפוצים ביותר

עולם בגדי אלגנט לגבר בכלל ועולם חליפות החתן בפרט, כוללים תחתיהם לא מעט סוגים של חליפות וסגנונות שונים ובין הנפוצים והפופולאריים ביותר מביניהם נמצאים:

חליפת בטנה בודדת

חליפה זו, המוכרת גם בשם "חליפה אנגלית" היא אחת החליפות המוכרות ביותר, הכוללת סט כפתורים קדמיים, כאשר ניתן לראות אותה גם בקרב פוליטיקאים ואנשי עסקים.

חליפת טוקסידו

חליפת טוקסידו היא חליפה רשמית בהחלט והיא מגיעה לרוב בצבעים של שחור ולבן. 

כיצד בוחרים חליפת חתן – 5 טיפים מנצחים

תקציב

מסגרת תקציב תוכל לסייע לנו בשלב הראשון להבין באילו סוגי חליפות עדיף לנו להתמקד.

טרנד אופנתי

כמו בדברים אחרים, גם בעולם בגדי אלגנט לגבר בכלל וחליפות חתן בפרט ישנם טרנדים ומגמות, עליהם נוכל ללמוד מגלישה באינטרנט, מגזינים וחתונות אחרות שיצא לנו להיות בהן.

טעם אישי

בסופו של דבר מדובר בערב המיוחד שלכם וכדאי שחליפת החתן תתאים לטעם והסגנון שלכם, הן מבחינת הסגנון והן מבחינת הצבעים.

בחירת צבעים

כיום ניתן למצוא חליפות חתן בצבעים מגוונים ואם בחרתם צבעים נועזים ומיוחדים, כדאי לקחת בחשבון את התאמת הצבעים לצבע העור שלכם.

אביזרים משלימים

את הלוק של חליפת החתן מומלץ להשלים עם פריטים נוספים, דוגמת עניבה, ווסט לגבר, פפיון ועוד.

היכן רוכשים חליפת חתן?

SWAG69 היא חנות אופנה הפונה לקהל הגברים הצעיר (גם בנפש), המחפשים טוויסט עיצובי וטרנדים אופנתיים. בחנות (או באתר) תוכלו למצוא מגוון חליפות חתן ואביזרים משלימים, ווסט לגבר, עניבת פפיון ועוד, כך שתגיעו מדוגמים ואופנתיים לחתונה שלכם.