//ישן //חדש

ג'ינסים כחולים - למה הם מתאימים יותר ולמה פחות?

הג'ינס הראשון, זה שהתחיל את כל הסיפור, היה כחול והוא הומצא בכלל כבגד עבודה לפועלים שנדרשו לעבודה פיזית. אלא שמאז המצאת הג'ינס הראשון הרבה מים עברו בנהר הג'ינסים וניתן למצוא כיום כל-כך הרבה דגמים וצבעים למכנסי הפלא שתמיד היו כאן ותמיד יהיו כאן.

אפשר למצוא ג'ינסים שחורים, לבנים, עם דוגמאות ובהמון צבעים. לצד כל ההתפתחויות, הג'ינסים הכחולים, על גווניהם, תמיד יישארו איתנו. פגשנו את צוות הסטייליסטים שלנו ושאלנו אותם עם מה ג'ינס כחול יותר מתאים ועם מה פחות וחזרנו עם כמה תובנות מעניינות. הנה הן כאן לפניכם>

ג'ינס כחול למראה קלאסי ונקי שתמיד עובד

הג'ינס הכחול הקלאסי מתאים ללוק נקי עם חולצת טישרט, עם נעלי סניקרס (אבל גם עם נעליים מחויטות יותר), ועם אביזרי בייסיק טרנדיים. אפשר ללבוש ג'ינס כחול כמעט לכל מקום: לדייט, לבילוי עם חברים וגם לעבודה שאין בה דרישה ללוק מחויט יותר. חשוב להתאים את הגיזרה הנכונה לשאר פרטי הלבוש אבל באופן כללי אפשר להגיד שג'ינס כחול בגוון קלאסי מתאים ללוק נקי שתמיד עובד. ההמלצה שלנו היא לבחור ג'ינס בגיזרה שמחמיאה לכם ו"להלביש" עליה חולצה ושאר אקססוריז שישלימו את ההופעה.

ג'ינסים כחולים ללוק מחויט? כנראה שזה פחות יעבוד

אם בעבודה שלכם קוד הלבוש הוא מחויט כדאי להימנע מלבישה של ג'ינסים כחולים. כך גם במקרה שאתם מוזמנים לאירוע שמצריך הופעה מחוייטת ורישמית יותר. במקרים האלו כדאי לבחור בג'ינסים בצבעים כהים כמו שחור, אפור או חום שיעניקו לכם מראה רציני ורשמי יותר. במקרה הזה תוכלו ללבוש חולצת כפתורים מחויטת, ג'קט ואפילו עניבה.

חצאיות, חולצות ושמלות ג'ינס - כך כדאי לשלב אותן לטוטאל לוק מושלם

רבים שואלים אותנו מה לגבי חולצות ג'ינס, חצאיות ושמלות ג'ינס בגוונים כחולים שהפכו להיות פריטי לבוש אהובים במיוחד. במקרה הזה חשוב לעשות שילובים נכונים של חולצות גברים, נעליים , תכשיטים ואפילו תיקים מתאימים. הפריטים האלו הם "מראש" בעלי נוכחות גדולה ולכן חשוב לשלב אותם עם פריטים נקיים יותר כדי לא ליצור מראה עמוס ומתאמץ מידי.