//ישן //חדש

3 סוגי יציאות מהבית שאתם לא יכולים לצאת אליהם בלי חולצה מכופתרת

נכון שהיא הרבה פחות נוחה מחולצת טי שרט ויש שיגידו שהיא גם מגניבה הרבה פחות, אבל אנחנו מאמינים שכל אחד חייב בארון שלו לפחות חולצה מכופתרת אחת!

יש רגעים בחיים שחולצת טי שרט (מגניבה ובסטייל ככל שתהיה) לא יכולה להספיק. אצלנו ב-SWAG69 מחכות לכם חולצות מכופתרות טרדניות, מעוצבות, מחמיאות ובשלל גזרות וצבעים. והכי חשוב? במחירים נוחים שיאפשרו לכם להתחדש ביותר מחולצה מכופתרת אחת. הנה 3 סוגי יציאות שבעיננו מחייבים חולצת כפתורים

חתונה או אירוע

יצא לכם לראות בחתונה אורחים בטישרט? אולי יש כמה כאלה ש"מעיזים" אבל רוב האורחים בחתונות מגיעים על פי קוד לבוש ברור שכולל חולצת כפתורים. יש משהו בחתונות ואירועים אחרים (בר מצוות, בריתות וכו') שנחשב לחגיגי הרבה יותר מאירועים אחרים ולכן חשוב להגיע אליהם לבושים היטב. במדינה כמו שלנו כמעט כל אחד מוזמן ללפחות אירוע אחד כזה בשנה ולכן חשוב להחזיק חולצה מכופתרת בסטייל בדיוק למצבים כאלו. וכן, בשלב הריקודים כבר תוכלו להחליף למשהו נוח יותר...

פגישה גורלית וחשובה בעבודה

פגישות בעבודה יכולות להניב שלל הצלחות ופירצות דרך ולאופן בו תתלבשו אליהם יכולה להיות השפעה גדולה על התוצאה. אם תתלבשו בצורה מרושלת (או אפילו בלוק ספורטיבי שאינו רשמי במיוחד), זה עשוי ליצור רושם שאתם לא מספיק רציניים ואולי אפילו להפיל את העיסקה. חולצת כפתורים תבטיח לכם לוק מדויק ורציני והיא תיצור לכם רושם טוב ומקצועי. אל תקלו ראש בכך והקפידו להתלבש היטב לפגישת עבודה או אפילו ל"סתם" יום שגרתי במשרד. אין לדעת מה צופן לכם אותו יום וחשוב להיות ערוכים לכך עם חולצה מכופתרת מעוצבת ונהדרת!

דייט רומנטי במקום יוקרתי

יש דייטים שאפשר לבוא אליהם בחולצת טי-שרט ארוכה ואפילו בגופיה (בחוף הים למשל ואולי בהופעה במתחם פתוח), אבל יש מקומות שחולצת כפתורים היא בגדר פריט חובה. אם תכננתם דייט במסעדה יוקרתית, במופע תיאטרון או אופרה, או אפילו בתערוכה במוזיאון יוקרתי, הקפידו להתלבש היטב בהופעה שכוללת חולצת כפתורים. אלו מקומות שקוד הלבוש אליהם הוא בדרך כלל גבוה ולא רק שהדייט שלכם לא יקבל בהבנה חולצת טי שרט, גם העובדים במקום עצמו. הימנעו מחוסר נעימות!